در حال بارگزاری...

استفاده از دزدگیر اماکن در خانه اجاره ای

استفاده از دزدگیر اماکن در خانه اجاره ای!!!

اجاره‌ای بودن خانه خطر ورود دزد به منزل را از بین نمی‌برد. حتی اگر چیز با ارزشی در خانه ندارید، برای امنیت خود و خانواده‌تان می‌بایست جلوی ورود افراد بیگانه را بگیرید. سیستم‌های دزدگیر اماکن برای جلوگیری از ورود سارقان به حریم شما ساخته شده‌اند، بنابراین فرقی نمی‌کند که شما صاحبخانه هستید یا خانه را اجاره کرده‌اید، در هر صورت استفاده از سیستم‌های امنیتی ضروری است.

دزدگیر اماکن در خانه اجاره ای

نصب سیستم امنیتی یک انتخاب هوشمندانه است. اگر شما صاحب خانه هستید و قصد دارید خانه خود را اجاره بدهید، باید قبل از شروع از امنیت منزل اطمینان پیدا کنید. درست است که این کار می‌تواند برای شما هزینه زیادی داشته باشد، اما در نظر داشته باشید که این هزینه به نفع شما خواهد بود. زیرا امن نبودن خانه ممکن است باعث شود کسی خانه شما را اجاره نکند.

نصب دزدگیر اماکن در خانه اجاره‌ای چه مشکلاتی دارد؟

 • سیستم های دزدگیر اماکن ساخته شده‌اند تا به سارقان بگویند که شما در امنیت کامل قرار دارید. اما بسته به تجهیزاتی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید در هنگام نصب دزدگیر به خانه آسیب بزنید.
 • همچنین ممکن است برخی سیستم‌ها را نتوانید در هنگام جابجایی با خود ببرید و مجبور شوید آن‌هارا در خانه بگذارید.
 • صاحبخانه شما ممکن است به بعضی از مؤلفه هایی که برای محافظت از خانه خود استفاده می کنید اعتراض کند.
 • سیستم امنیتی شما ممکن است شامل مؤلفه‌هایی باشد که جلوی ورود صاحبخانه به خانه را بگیرد. برخی از سیستم‌ها به طور خودکار درها را قفل می‌کنند و شما باید با تلفن همراه خود درها را باز کنید. این موارد می‌تواند نقض اجاره نامه محسوب شود زیرا صاحبخانه می‌تواند ادعا کند که قفل‌ها را تغییر داده‌اید.
 • برخی سیستم‌های دزدگیر اماکن به دوربین نیاز دارند. اگر در یک ساختمان مشترک از این سیستم‌ها استفاده کنید، فیلم‌هایی که توسط دوربین شما ضبط می‌شود می‌تواند حریم خصوصی دیگران را نقض کند. به عنوان مثال، اگر در یک راهرو دوربینی را قرار داده‌اید، باید مطمئن شوید که دوربین از آپارتمان‌های همسایه فیلم نمی‌گیرد.
دزدگیر اماکن در خانه اجاره ای

قبل از خرید دزدگیر اماکن چه کارهایی باید انجام دهید؟

با وجود تمام این معایب، سرمایه گذاری برای امنیت منزل کاری بسیار هوشمندانه است. سیستمی که استفاده می‌کنید می تواند افراد غریبه و مزاحم را از ورود به خانه شما باز دارد. می‌توانید از سیستم دزدگیر اماکن در خانه اجاره‌ای خود استفاده کنید اما ابتدا باید چند قدم بردارید.

 • قرارداد اجاره شما باید اطلاعات مربوط به ساختمان را شامل شود. آن بخش را با دقت بخوانید.
 • وقتی قرارداد را امضا کنید، به احتمال زیاد موافقت کرده‌اید که هر چیزی که به طور پیچیده در خانه سیم کشی شده باشد، به مالکیت صاحب خانه شما در می‌آید. این بدان معناست که ممکن است در هنگام اسباب کشی از شما خواسته شود که تمام تجهیزات خود را در خانه بگذارید و بروید.
 • سیستم‌های دزدگیر اماکن پیشرفته نیاز به نصب حرفه‌ای دارند و برخی از شرکت‌ها بدون تأیید کتبی صاحب خانه این کار را انجام نمی‌دهند. قبل از استخدام متخصصین، در مورد برنامه‌های خود با صاحبخانه صحبت کنید و موافقت کتبی او را بگیرید و آن را در روز نصب نشان دهید.
 • سعی کنید یک سیستم امنیتی مستقل و قابل حمل را انتخاب کنید. از وسایلی استفاده کنید که به Wi-Fi شما متصل شده و همه چیز را با تلفن خود کنترل کنید. با این کار شما قراردادهای اجاره در رابطه با ساخت و ساز را نقض نمی‌کنید.
 • هنگام نصب دزدگیر خود نیازهای همسایگان خود را نیز در نظر بگیرید. دوربین‌ها را طوری نصب کنید که درب همسایه‌ها را نشان ندهد.
 • درباره سیستم خود به همسایه‌ها توضیح دهید و صدا را با اجازه آن‌ها تست کنید. مطمئن شوید که آن‌ها می‌توانند صدای زنگ خطر را بشنوند و در عین حال، صدا آن‌ها را اذیت نمی‌کند.
 • اگر به همسایگان خود اعتماد دارید، اطلاعات تماس خود را به آن‌ها بدهید. به این ترتیب ، اگر چیزی در مورد دزدگیر شما باعث ناراحتی آن‌ها شود، یا صدای آژیر خطر بلند شود می‌توانند با شما تماس بگیرند (و نه با صاحبخانه شما).

چه نوع سیستم امنیتی برای خانه‌های اجاره‌ای مناسب‌تر است؟

سیستم‌های دزدگیر اماکن با اتصالات کوتاه و نصب آسان برای بسیاری از اماکن اجاره‌ای مناسب هستند. نصب آسان به این معنی است که شما نیازی به سوراخ کردن دیوارهای آپارتمان خود یا سیم‌کشی اضافه ندارید. به طور خلاصه باید دزدگیری را انتخاب کنید که هنگام جابه‌جایی برای شما مشکل و دردسری ایجاد نکند و همچنین باعث نقض اجاره نامه شما نشود.

بیایید نگاهی به بهترین دزدگیرهای اماکن برای خانه‌های اجاره‌ای بیندازیم‌:

دزدگیر اماکن در خانه اجاره ای

دزدگیر SimpliSafe

دزدگیرهای SimpliSafe برای انواع اماکن اجاره‌ای مناسب هستند. این سیستم‌ها بسیار کاربردی هستند و تنظیم آن‌ها آسان است. این سیستم‌ها خودمانیتورینگ هستند. به این معنا که نیازی به نظارت حرفه‌ای نیست و می‌توانید خودتان از طریق تلفن همراه خود به منزلتان نظارت داشته باشید. در حالی که نظارت حرفه‌ای به هزینه ماهانه نیاز دارد و هزینه‌ای را علاوه بر اجاره خانه به شما تحمیل خواهد کرد.

دزدگیر Frontpoint

مورد بعدی، Frontpoint است که نصب آن بسیار ساده است. راه‌اندازی سیستم این دزدگیر کمتر از پختن شام زمان می‌برد. برنامه Frontpoint شما را برای تنظیم آن راهنمایی می‌کند و همچنین در این سنسورها از لایه نازک چوب استفاده شده است تا نصب و جابه‌جایی آن آسان باشد.

دزدگیر Cove

در نهایت، Cove بهترین انتخاب ما برای سیستم امنیتی آپارتمان‌ها است. تجهیزات این سیستم قابل ارتقا است، بنابراین چه یک استودیو و چه یک آپارتمان سه خوابه را اجاره کرده باشید، می‌توانید تعداد تجهیزات را متناسب با نیاز خود تهیه کنید. همچنین Cove یک سیستم امنیتی عالی برای اماکن اجاره‌ای است، زیرا نیازی به قرارداد و اجاره کتبی صاحبخانه ندارد.

دزدگیر اماکن در خانه اجاره ای

سوالات متداول

آیا می‌توانم یک سیستم دزدگیر اماکن را در خانه اجاره‌ای خود نصب کنم؟

بستگی به سیستم انتخابی شما دارد. برخی از تجهیزات سخت افزاری دارند که باعث آسیب دیدن خانه می‌شود و این می‌تواند توافقنامه اجاره شما را نقض کند.

بهترین نوع سیستم دزدگیر اماکن برای اماکن اجاره‌ای چیست؟

به دنبال سیستم‌های مستقلی باشید که به Wi-Fi متصل شوند. برای نصب این سیستم‌های امنیتی نیازی به سیم، پیچ و ابزاری برای نصب ندارید.

آیا می‌توانم هنگام اسباب کشی، تجهیزات امنیتی خود را با خود ببرم؟

اگر سیستم شما مستقل باشد، بله می‌توانید. اما اگر سیستم شما سخت افزاری است، ممکن است نتوانید آن را با خود به خانه جدید ببرید.

شرکت مرکزی آژیر با فروش انواع دزدگیر های اماکن مخصوص خانه های اجاره ای در خدمت شما عزیزان می باشد