در حال بارگزاری...

خدمات ما

خدماتی که ارائه می کنیم

شرکت مرکزی آژیر متشکل از 5 گروه مختلف در زمینه نور پردازی ساختمان ، سیستم حفاظتی و ایمنی، سیستم اعلام حریق ، دوربین مداربسته و هوشمند سازی ساختمان می باشد .

نورپردازی هوشمند

ذخیره انرژی

گرمایش هوشمند

حفاظت امنیتی

از مشاوره تا پشتیبانی

از صفر تا صد هوشمند سازی در کنار شما خواهیم بود و کاملترین خدمات پشتیبانی را به شما ارائه خواهیم داد.

  • مشاوره

بخش مشاوره شرکت مرکزی آژیر با 5 گروه متخصص در زمینه های نور پردازی ساختمان ، سیستم های حفاظتی و ایمنی، سیستم های اعلام حریق ، دوربین های مدار بسته و هوشمندسازی ساختمان ، با توجه به امکان سنجی فنی و اقتصادی و مطالعات تکنولوژیکی ، مشاور و پاسخ گویی نیاز مشتریان عزیز در زمینه های مذکور می باشد.

طراحی هرآنچه که نیاز دارید

از آنجا که طراحی و محاسبات جزو اصلی ترین بخش اجرای پروژه ها می باشد ، شرکت مرکزی آژیر با تهیه طرح کلی از پروژه ، بهترین طراحی را جهت بالابردن بازدهی سیستم ها و با توجه به برنامه ریزی و زمان بندی نسبت به طراحی تدارکات و کالا اقدام می نماید. با توجه به سابقه شرکت مرکزی آژیر در ارتباط با طراحی و ساخت دستگاه های مختلف، شرکت با بررسی نیازهای مشتریان و بر اساس سفارش آنها ، تولید دستگاه ها را مطابق با استانداردهای روز دنیا و بهره گیری از محققان و تولید کنندگان معتبر جهان طراحی و اجرا می نماید.

بازاریابی

طراحی

خلاقیت

فراهم سازی

اجرای هوشمند سازی

بخش اجرا شرکت مرکزی آژیر با توجه به کادر مجرب ، مطالعه دقیق ، نظارت و اجراء زیر ساخت های لازم و مورد نیاز پروژه ، نقشه های اجرائی از پروژه تهیه نموده و نسبت به نصب تجهیزات با صرف کمترین زمان ، اقدام می نماید تا پروژه طراحی شده با بالاترین کیفیت نصب و راه اندازی گردد.

پشتیبانی و خدمات

با توجه به اینکه برترین بـرندها و دستـگاه ها بر اثر بـروز حــوادث مـختلف یا کارکرد طولانی دچار نـقص فنی یا خرابی خواهند شد، مـشـتـریـان می بایست در هنگام خرید و انتخاب محصول، نگاه ویژه ای به خــدمات و پـشـتـیبـانـی شرکت ارائه دهنده محصول داشته باشند تا در زمان بروز هرگونه نقص و خرابی در وقت و هزینه های مختلف صرفه جویی نمایند. از این رو بخش خدمات و پشتیبانی شـرکـت مـرکـزی آژیــر با کادری مجرب و با دانش فنی بالا ، با انجام تست های فنی و بازسازی مراحل خاص و همچنین نظارت و بررسی کلیه تجهیزات نسبت به گارانتی قطعات نصب شده تحت پوشش قرار دارد اقدام می نماید و آماده ارائه خدمات پس از فروش و اجرای تعمیرات دوره ای ، با آموزش می باشد.

قدم ۱
فروش و شروع ارائه خدمات و پشتیبانی محصولات
قدم ۲
رسیدگی و پیگیری وضعیت محصولات و دریافت نظرات مشتریان
قدم ۳
پایان دوره گارانتی و شروع ارائه خدمات پس از فروش

کنترل هوشمند

دوربین

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد

 

  • کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته
  • حال و آینده شناخت فراوان جامعه
  • متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها
  • شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
  • طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد

ارتباط مستقیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.