در حال بارگزاری...

درباره ما

درباره شرکت مرکزی آژیر

شرکت مرکزی آژیر از سال 1361 در زمینه، مشاوره، طراحی، تولید و نصب مدرنترین سیستم های اعلام سرقت وحریق، اطفاء، کنترل تردد، شبکه، مخابرات و دوربین های مداربسته فعالیت خود را آغاز و موفق به اخذ گواهینامه های فنی از سازمان پژوهش های علمی وصنعتی ایران، جامعه مخترعین و مبتکرین و وزارت صنایع برای تولید بعضی دستگاه های مربوطه بوده است همچنین در راستای فعالیت های خود با انجام پروژه هایی برای موسسات و اماکن خصوصی و دولتی از جمله بانکها، سفارتخانه ها، آتش نشانی، کارخانجات و مراکز درمانی نیز نائل به دریافت رضایتنامه حسن انجام کار از اکثرسازمان های مذکور گردیده است.

پیشگام در استفاده از دانش روز

قابل ذکر است اخیراً دربخش تولید با توجه به فن آوری های جدید و رشد روز افزون علم الکترونیک این شرکت تولید دستگاه ها را فقط بر اساس سفارش مطابق با استاندارد روز و بهره گیری مستقیم از محققان و تولید کنندگان معتبر جهان طراحی و ارائه می نماید ضمناً در بخش خدمات شرکت قادر است مجهزترین سیستمهای مذکور بویژه هوشمند سازی ساختمان و بهینه سازی در مصرف انرژی و نورپردازی با قابلیت کنترل از هر نقطه جهان را تامین و اجراء نماید.امید است به یاری خداوند متعال و با توجه به سوابق و تجارب متخصصین مجرب شرکت بتوانیم خدمات شایسته ای در جهت بالا بردن ضریب امنیت و آسایش شما داشته باشیم.

تاریخچه شرکت مرکزی آژیر

شرکت مرکزی آژیر فعالیت خود را از سال 1361 به عنوان یکی از ارایه‌کنندگان و تولید کننده تجهيزات سیستم های امنیتی و ایمنی آغاز نمود. درآن هنگام، مباحث مرتبط با واردات سیستم های ایمنی و امنیتی در ایران بسیار پیچیده و مشتريان برای استفاده از این سیستم ها و تجهیزات با کيفيت بالا با مشکلات بسیار زیادی رو به رو بودند و ناگزیر باید مراحل بسیار پیچیده‌ای را برای دسترسی و استفاده از آن طی می‌کردند. وجود مشکلاتی از این دست از یک سو و رشد روز افزون علم در کشور و در سراسر جهان از دیگر سوی، انگیزه‌ی اصلی تاسیس شرکت‌ مرکزی آژیر برای ارایه‌ی و تولید خدمات نوين سیستم های امنیتی و ایمنی در ایران بود. هر چند شرکت مرکزی آژیر ، فعالیت خود را با ارایه‌ی سیستم های ایمنی و امنیتی آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسس شرکت به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت شرکت آژیر توسط موسس آن برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای تجهيرات پيشرفته این شرکت و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این شرکت، موجب شد که شرکت مرکزی آژیر به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان يکي از پيشروان این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار استفاده‌ کنندگان از خدمات شرکت مرکزی آژیر افزوده شود. امروزه شرکت مرکزی آژیر با دارا بودن نمايندگی انحصاری از کمپانی های معتبر جهان اين امکان را به مشتریان خود از مراکز مختلف را می دهد تا بتوانند در کمترين زمان ممکن بهترين کالاها و خدمات را تهيه نمايند شرکت مرکزی آژیر یکی از مجهزترین شرکت ها در زمینه کنترل ، طراحی و مشاوره سیستمهای ایمنی و امنیتی در سطح کشور می باشد و با تکیه بر نوآوری و توسعه تونایی ها در کنار رعایت مسئولیت اجتماعی، بهبود مستمر را یک اصل می داند. بازارهای اصلی شرکت شامل سازمانهای مختلف دولتی و بخش خصوصی است که در داخل کشور قرار گرفته اند.با این وجود ما تصمیم به گسترش بازارهای خود به خارج از کشور و مخصوصا کشورهای همسایه را داریم.

هدف گذاری توسعه و تولید

برنامه ریزی و هدف گذاری زمینه هوشمند سازی ، دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن

یک تیم حرفه ای

استفاده از تیم مهندسی توانمند، حرفه ای و متخصص در زمینه هوشمند سازی

نوآوری و اختراع

نوع آوری و ایده پردازی برای تولید محصولات کاربردی مناسب بازار سراسر کشور

تولید و فروش

تولید و فروش محصولات در سراسر کشور با استاندارد کیفیتی بالا

استراتژی شرکت آژیر

 

بطور قطع دستیابی به اهداف و موفقیت در هر مسیری نیازمند داشتن استراتژی و برنامه ریزی مشخص می باشد. مجموعه شرکت مرکزی آژیر با استفاده از متخصصان توانمند خود توانسته این اهداف را در پیش گیرد:

  • افزایش عرضه خدمات فعلی و خدمات جدید و متمایز.
  • افزایش سهم بازار و ورود به بازارهای جدید.
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات – سرعت ، دقت ، رفاه مشتریان
  • ایفای نقش فعال و تاثیر گذار بر ارتقاء سطح کیفی پروژه .
  • حضور و نظارت عالیه بر پروژه ها.
  • ارتقاء سطح کیفی خدمات و بهره وری نیروی انسانی.
  • توسعه فعالیتهای پژوهشی و تخصصی شرکت.

متخصصین آژیر

در شرکت مرکزی آژیر تخصص و تعهد شرط اصلی شروع همکاری با متقاضیان هر زمینه کاری بوده و هست. و مفتخریم که توانسته ایم با تکیه بر همین موضوع در کنار شما باشیم و رضایت شما را جلب نماییم.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

جان وود

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

آنا دبرا

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

پیتر وایت

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت

الکس بلک

بارگزاری بیشتر

از ما بیشتر بدانید

استفاده از تجربه و دانش از بدو تاسیس شرکت مرکزی آژیر و بهره گیری از متخصصین توانمند و همچنین آشنایی با علم روز دنیا و حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی نقطه قوتی شد برای ارائه خدمات به شما عزیزان

2500
مشتریان آژیر
15
متخصصین شرکت
1361
تاسیس شرکت مرکزی آژیر

زمینه های فعالیت

شرکت مرکزی آژیر در 5 زمینه کاری مختلف فعالیت دارد که توانسته است با کنار هم قرار دادن برندهای معتبر در هر حوزه ، رضایت شما عزیزان را بدست آورد.

هوشمند سازی

همکاری با برند های مختلف که در زمینه هوشمند سازی پیشگام بوده اند این قدرت را در ما ایجاد کرده است که با اطمینان کامل پروژه ها را با بهترین کیفیت برای شما پیاده سازی کنیم.

دوربین مداربسته

واردات و تولید دوربین مداربسته های اختصاصی ویژه موارد خاص همچون دوربین مداربسته آسانسور که بصورت اختصاصی طراحی و اجرا می شود.

دزدگیر و اعلام حریق

با استفاده از سیستم های جدید با ایمنی بالا برای اماکن و بهره گیری از دزدگیر سیمکارتی خطای اجرایی را به حداقل رسانده ایم و میکوشیم تا بهترین ها را برای شما فراهم نماییم.