در حال بارگزاری...

دغدغه ای در تصمیم گیری برای خرید دزدگیر اماکن؛ آژیر های اشتباه!

دغدغه ای در تصمیم گیری برای خرید دزدگیر اماکن؛ آژیر های اشتباه!

اگر نگران امنیت ساختمان خود هستید، بدون شک اولین راهکار که برای افزایش امنیت ساختمان خود می یابید، استفاده از دزدگیر اماکن است. اگر در حال پرس و جو و بررسی مزایا و معایب راهکار های مختلف افزایش امنیت هستید، بدون شک افراد بسیاری بر کارایی و تاثیرگذاری دزدگیر های اماکن تاکید می کنند و در مقابل هستند کسانی که آژیرهای اشتباه دزدگیر ها را کلافه کننده می دانند. اگر احتمال بروز آژیرهای اشتباه برای شما دغدغه شده است، مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

مزایای متعدد دزدگیر اماکن

قبل از این که به دغدغه آژیر اشتباه بپردازیم، لازم است با مزایای متعدد دزدگیر اماکن آشنا شوید. به ندرت می توان راهکاری یافت که بتواند به اندازه دزدگیرهای اماکن در افزایش امنیت ساختمان تاثیرگذار باشد. هر اقدامی که برای افزایش امنیت ساختمان خود انجام دهید، باز هم برای اطمینان لازم خواهد بود که دزدگیر نصب کنید. آمارها نشان می دهد ساختمان های بدون دزدگیر در مقایسه با ساختمان های مجهز به دزدگیر سه برابر بیشتر مورد سرقت قرار می گیرند. همین آمار کافی است که شما تصمیم قطعی خود را برای خرید دزدگیر اماکن بگیرید.

خرید دزدگیر اماکن

اگر برایتان اهمیت دارد که بتوانید از راه دور امنیت ساختمان خود را تحت نظارت و کنترل بگیرید، بهترین راهکار نصب دزدگیر است. در واقع می توان این چنین گفت برای حفظ امنیت باغ ها، ویلاها، انبار ها و … هیچ راهکار جایگزینی برای نصب دزدگیر وجود ندارد و بهترین راهکار افزایش امنیت ساختمان و بنا، استفاده از دزدگیر می باشد.

مزیت مهم دیگر خرید دزدگیر اماکن  این است که می توانید ساختمان خود را نسبت به سرقت بیمه نمایید. طبق قوانین بسیاری از بیمه ها، ساختمان های مجهز به دزدگیر می توانند از پوشش بیمه های سرقت استفاده نمایند. در صورتی که بخواهید آرامش خود را به صورت کامل تضمین نمایید، می توانید با نصب دزدگیر و بیمه ساختمان، اطمینان داشته باشد که در صورت سرقت، خسارات از طرف بیمه جبران خواهد شد.

آژیر های اشتباه ممکن است رخ دهند اما …!

در صورتی که بررسی مزیت ها، شما را برای خرید دزدگیر اماکن قانع نموده است اما اندکی نگران وقوع آژیر های اشتباه هستید، بد نیست بدانید که آژیر های اشتباه ممکن است رخ دهند و وقوع آن ها غیرقابل اجتناب است. خرابی باتری، انعکاس نور خورشید، تغییرات شدید دمایی، حرکات شدید، حشرات، حیوانات خانگی، وزش باد شدید و … از جمله دلایلی هستند که ممکن است منجر به آژیرهای اشتباه شوند اما آژیرهای اشتباه هرگز کلافه کننده و غیر قابل رفع شدن نیستند. در واقع می توان این چنین گفت که مزایای داشتن دزدگیر و یک ساختمان با امنیت بسیار بیشتر از احتمال وقوع مشکلات بر اثر آژیرهای اشتباه است. البته لازم به تاکید است که در صورتی که از نوع سنسور متناسب با شرایط خود استفاده نکرده باشید یا دستگاه شما به صورت حرفه ای و اصولی نصب نشده باشد، احتمال وقوع این مشکل بسیار بیشتر است. همچنین در صورتی که دستگاه خود را به موقع و اصولی عیب یابی ننمایید و بازدید های دوره ای را جدی نگیرید، ممکن است آژیر های اشتباه دزدگیر بسیار زیاد شده و  برای شما کلافه کننده شود.

خرید دزدگیر اماکن

می توان وقوع آژیر اشتباه را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش داد!

اهمیت زیادی دارد که به هنگام خرید دزدگیر اماکن به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید و از کارشناسان حرفه ای و متخصص برای انتخاب نوع مناسب دزدگیر کمک بگیرید. یک متخصص با بررسی شرایط و نیاز های شما، بهترین نوع دزدگیر را به شما پیشنهاد می نمایید تا کمتر با مشکل آژیر اشتباه مواجه شوید. سعی کنید به سوالات کارشناسان به دقت پاسخ دهید تا نیاز های شما به درستی شناسایی شود. پس از خرید دزدگیر مناسب، اهمیت زیادی دارد که از افراد متخصص و با تجربه برای نصب دزدگیر کمک بگیرید. یک متخصص با بررسی ساختمان شما، سنسورهای دزدگیر اماکن را در محل هایی قرار می دهد که احتمال وقوع آژیرهای اشتباه به حداقل برسد. برای مثال در صورتی که سنسور در برابر پنجره و در مسیر وزش باد باشد یا نزدیک به منابع حرارتی مثل شومیه باشد، احتمال آژیر اشتباه بسیار بیشتر است. بنابراین با دقت در خرید و نصب اصولی دزدگیر می توان این دغدغه را به راحتی مدیریت نمود.

پس از خرید نیز لازم است تا با بازدید های دوره ای از دزدگیر اماکن، از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل نمایید. شما می توانید با یادگیری برخی اصول، برخی موارد را به صورت دوره ای مورد بازرسی قرار دهید یا می توانید از افراد متخصص برای این کار کمک بگیرید. در برخی مواقع، باتری خراب دستگاه میتواند منجر به آژیر های اشتباه شود.

خرید دزدگیر اماکن
آژیر اشتباه مقدار زیادی قابل کنترل است

همچنین بهتر است به دقت به توصیه های کارشناسان فروش توجه نمایید تا با برخی اقدامات اشتباه، مسبب وقوع آژیرهای اشتباه نشوید. برای مثال به هنگام خرید ممکن است به شما توصیه شود حسگر های دستگاه را در معرض گرما قرار ندهید یا از دیگر دستگاه های بی سیم نزدیک به سنسورهای دزدگیر استفاده ننمایید.

متخصصان می توانند بسیار سریع در رفع آژیر های اشتباه به شما کمک کنند!

اگر به تمامی موارد گفته شده در خرید، نصب و نگهداری از دزدگیر اماکن، توجه نموده اید به احتمال زیاد آژیرهای اشتباه به مقدار بسیار زیادی رفع خواهند شد و لازم نیست نگران آن ها باشید. اما اگر با این وجود باز هم دچار مشکل آژیر اشتباه شده اید، نگران نباشید. برخی از آژیرهای اشتباه را می توانید خودتان بسیار سریع رفع نمایید فقط کافی است به هنگام خرید به برخی نکات آموزشی که به شما ارائه می شود، توجه نمایید. بسیاری از مراکز معتبر فروش، به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما می باشند و به شما در رفع مشکل کمک می کنند.

در صورتی که خود موفق به رفع آژیر نشدید، باز هم جای نگرانی نیست. مراکز معتبر فروش دزدگیر با ارائه خدمات پشتیبانی، به شما در رفع این مشکل کمک می نمایند. رفع خطا ها و آژیرها معمولا بسیار سریع و راحت توسط متخصصین قابل انجام است. در صورت وقوع این مشکل، بهتر است صبور و کنجکاو باشید و سعی کنید دلیل آژیرهای اشتباه را حدس بزنید و منطقه خطا را بیابید. این اقدام می تواند به متخصصان کمک نماید تا مشکل را بسیار سریع رفع نمایند.

خرید دزدگیر اماکن