در حال بارگزاری...

نورپردازی هوشمند ساختمان چیست ؟

نورپردازی هوشمند

 

بعد از انتخاب فضای مورد نظر برای اجرای نورپردازی، لامپ های مخصوص به این کار یا در قالب  لامپ های شلنگی و جهت استفاده به عنوان نور مخفی و یا  در قالب لامپ های هالوژن و جهت استفاده در قسمت های خاص ساختمان  طراحی میشود.

با این روش شما میتوانید  با سلیقه خود رنگ ها را بر روی مانیتور در هم آمیزید و با ایجاد طیفهای متنوع ،رنگ را بر روی دیوار و یا فضاهایی چون شومینه ، بوفه و.. ببینید ، در واقع  با انتخاب رنگ مورد نظر ، آن قسمت از ساختمان را به رنگ مورد پسند خود درآورید .

رنگ های ایجاد شده قابلیت ذخیره شدن دارد و می توانید در زمانهای مختلف آن رنگ خاص را که قبلا ذخیره کرده اید را انتخاب کرده و از زیبایی آن لذت برید.

همچنین سیستم می تواند با حرکت اتوماتیک و سرعتی که توسط شما برای آن تعیین گردیده,  طیف های مختلف و زیبایی را به حالت رقص رنگها خلق کند و زیبایی و آرامش را به محیط بیافزاید.

 برای  داشتن این نوع کنترل لازم است که چراغهای مورد نظر را از نوع RGB تهیه کرده و  مشخصات فنی و ویژگیهای آنها را هماهنگ نمایید.

هوشمند سازی ساختمان

روشنایی هوشمند به طور خلاصه :

  • امکان کنترل و مدیریت روشنایی از طریق نرم افزار کامل و جامع سیستم هوشمند (Android-ios)در هر مکان
  • قرار دادن کلیدهای لمسی هوشمند بجای کلیدهای مکانیکی در کل محیط ساختمان .
  • امکان کنترل روشنایی خطوط از طریق سناریوهای مختلف (ورود به منزل-خروج-خواب-میهمان و …)به تعداد دلخواه.
  • قرار گرفتن کلیدهای لمسی فرمان تحت شبکه و تاچ پنل مرکزی در محیط پذیرایی-آشپزخانه-سالن و کلید های لمسی در محیط اتاق های خواب ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *