در حال بارگزاری...

آشنایی و مشخصات فنی OPTEX RX-40QZ

آشنایی با چشم الکترونیک (OPTEX (PIR

 

PIR سیستمی که جهت شناسایی فرد سارق و فرستادن پیام به شما از طریق پانل کنترل طراحی شده. در این سیستم از خطاهای آلارم که در اثر عدم تمایز بین انسان و حیوان و یا سایر اشیاء توسط دتکتور صورت میگیرد جلوگیری میکند. به عبارت دیگر قابلیت PIR به گونه ای است خیلی موشکافانه و هوشمندانه تحریکات انسان و سایر تحریکات را از هم متمایز کرده و تشخیص میدهد.

RX-40QZ

 RX-40QZ  دارای 4 زون میباشد که یکی از اشکال پیشرفته مدلهای 4 زون اپتکس میباشد.با الحاق تکنولوژی این سیستم به تولیدات اوپتکس خطاهای الارم به وجود امده توسط تغییرات درجه دما” حرکت نور خورشید”حرکت پرده ها و یا پرندگان کوچک و امواج رادیویی (RFI)یا سایر وسایل الکتریکی را به حداقل میزان کاهش میدهد.علاوه بر این طرح جدید خطاهای الارم به وجود امده توسط پرندگان و حیوانات کوچک را کاهش میدهد.

 RX-40QZ  با قابلیت های بالاتر برای تقاضا در اماکن مسکونی و غیره که اغلب خطاهطای الارم به وسیله شرایط نا مطلوبی نظیر حرکت نور خورشید و تغییرات شرایط جوی و درجه حرارت و یا در محیطهای نا امن احتمال وقوع ان میرود و امکان استفاده PIR  های معمولی نمیباشد طراحی گردیده است.

با یک تکنولوژی پیشرفته در RX-40QZ و سایزهای کوچک با شکل ظاهری مدور قابل نصب در اماکن مسکونی ارائه شده “تعداد درخواستهای نصب در اماکن مسکونی هر سال افزایش قابل توجهی دارد مخصوصا”در این سالهای اخیر با تغییرات بازار افزایش بیشتری نیز داشته است .

مواردی که باعث خطاهای الارم میگردد مخصوصا” در اماکن مسکونی شامل عبور حیوانات بازیهای کودکان “حرکت پرده ها” نور خورشید”گرمای وسایل گرما زا”در یک اطاق و غیره.بنابراین چه مواردی باید در نصب  PIR در اماکن مسکونی مورد توجه قرار گیرد؟

عدم وجود نورهای رنگی مزاحم”کوچک بودن منزل و ساختار محکم و مناسب جهت جلوگیری از صدمات احتمالی به دستگاه دتکتور ولی خانه هایی که خیلی کوچک هستند نیز موجب عدم اطمینان به عملکرد دتکتورها میگردند . باید یک تعادل بین اندازه خانه و حوزه دید لازم جهت عملکرد صحیح دتکتوروجود داشته باشد.

اپتکس با RX-40QZ تمام این مشکلات را حل کرده است این بروشور در مورد مزیتهای استفاده از این سنسور در منازل توضیح میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *